Strona Główna    |    Kontakt
Z przyjemnością witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz świadczonymi przez naszą firmę usługami. W przypadku jakich kolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym biurem drogą telefoniczną lub mailową.

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych powstało w 1996 r. jako firma jednoosobowa. W tym czasie w 90 – ciu procentach były to roboty na budynkach prywatnych. W następnych latach 1999 – 2001 r. pojawiły się przetargi, w których uczestniczyliśmy. Najczęściej roboty te dotyczyły wymiany dachów z więźbami. Znaczący rozwój firmy nastąpił w latach 2001 – 2004, gdy weszła ustawa o usuwaniu i przekazywaniu azbestu do utylizacji. My bardzo szybko zrobiliśmy uprawnienia w tej dziedzinie. Otworzyło nam to drogę do większych przetargów, takich jak budynki w S.M. Puławy Południe, budynek ONZ w Kielcach w Kompleksie Wojskowym OSSP Kielce i wielu innych mniejszych robót. W tym czasie na rynku stworzyła się konkurencja na roboty dachowe. Rozszerzylismy więc zakres robót o wykonywanie całej nadbudowy budynków z dachami.

Najlepsze lata dla firmy to okres 2005 – 2008 r. W tym czasie pojawiły się przetargi na termomodernizację – docieplanie budynków szkół i przedszkoli. W tym czasie wykonaliśmy skomplikowaną przebudowę budynku na cele Ośrodka Rewalidacyjno Wychowawczego w Rykach finansowanego przez PFRON. W latach 2008 – 2010 wykonaliśmy dobudowę Szkoły w Rudzie Talubskiej i wybudowaliśmy hale sportowe w Leopoldowie i Grabowie Szlacheckim. Obydwa obiekty oddane zostały kompleksowo. W lutym tego roku zmienilismy nazwę firmy z Przedsiebiorstwo Usług Budowlanych Blacharstwo Montażowe Ryszard Szczotka na nazwę bardziej regionalną i bliżej zwiazaną z obecną dziłalnościa firmy - SARSBUD Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych. W chwili obecnej firma jest bardzo dynamicznie rozwijajacą się działalnością. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, poszerzamy liczbę zatrudnionych pracowników, zwiekszamy zaplecze techniczne.

WYRÓŻNIA NAS:

PARK MASZYNOWY

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który stale się rozbudowuje i udoskonala.

KADRA

Firma jest zarządzana przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem zarówno w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem jak i budownictwa. Nasi pracownicy budowlani, operatorzy i kierowcy posiadają szeroką wiedzę i duże doświadczenie w pracy w branży budowlanej. Stale staramy sie podnosić ich kwalifikacje.

NOWOCZESNE ROZWIAZANIA I ELASTYCZNOŚĆ

Nasza firma stosuje nowoczesne technologie. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości i rozwiązania technologiczne, jak i stosowanie nowych produktów pojawiających się na rynku. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb rynku. Każdy Klient jest rozpatrywany indywidualnie dlatego z nami można negocjować terminy oraz ceny.

GWARANCJA JAKOŚCI

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Działamy profesjonalnie i efektywnie.